Korea Południowa

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Korea Południowa

Nieruchomość na sprzedaż w Korei Południowej

Korea Południowa to kraj Azji Wschodniej, który zajmuje południową połowę Półwyspu Koreańskiego i dzieli z Koreą Północną jedną z najbardziej zmilitaryzowanych granic na świecie. Jest równie znany ze swojego zielonego i pagórkowatego krajobrazu, porośniętego wiśniami i wielowiekowymi buddyjskimi świątyniami. Jej stolicą jest Seul, jedno z najbardziej zaludnionych miast na świecie. Graniczy od północy z Koreą Północną, od zachodu z Morzem Żółtym (a następnie z Chinami), od południa z Cieśniną Koreańską, a od wschodu z Morzem Japońskim.

Średnia cena sprzedaży nieruchomości na sprzedaż w Korei Południowej wzrosła o 0,57% pomimo wysiłków rządu zmierzających do kontrolowania rynku nieruchomości. Według danych raportu, średnia cena sprzedaży nieruchomości na sprzedaż w Korei Południowej wzrosła w tym tygodniu bardziej niż wzrost o 0,34% odnotowany tydzień wcześniej.

Ostatni skok był najwyższy z 0,57% tygodniowego wzrostu odnotowanego w pierwszym tygodniu lutego.

Wzrost nastąpił pomimo wyznaczenia przez rząd w poniedziałek czterech departamentów w Seulu: Jongno, Jung, Dongdaemun i Dongjak, jako obszarów spekulacyjnych podlegających regulacjom finansowym i innym, zwiększając liczbę obszarów objętych ograniczeniami w 25 stołecznych dzielnicach miasta.

Ceny mieszkań w prawie 10-milionowym mieście wzrosły w ostatnich tygodniach po tym, jak burmistrz Seulu Park Won ogłosił wkrótce plan rozwoju Yongsan i dzielnicy finansowej Yeouido. Rynek musi zająć pozycję oczekującą na średni trend cenowy, na który może mieć wpływ polityka fiskalna rządu. Od stycznia do sierpnia średnia cena wzrosła o 12,42%, przekraczając 11,44% w skali roku.

  •  
    Przeprowadzka do Korei Południowej, emigranci i mieszkają w Korei Południowej.

      Państwo należące do Azji Wschodniej i Korei Południowej może być realną alternatywą dla przywrócenia życia, być może przy dobrej inwestycji. Pomimo tego, że historia tego kraju była dość niespokojna, obecnie przedstawia się jako nowy naród, zdolny do oferowania możliwości, które odpowiadają ...

Mapa, zmian cen i statystyki
No real estate match the specified search parameters!
Mapa, zmian cen i statystyki
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB